יישור שיניים עם פלטות שקופות במקום 19,000 ₪ רק 10,900 ₪ בלבד

קבלו 3 הצעות מחיר משלוש מרפאות באזור מגוריכם ליישור שיניים באמצעות פלטות שקופות במקום 19,000 ₪ רק 10,900 ₪ בלבד.

לפני ואחרי

3 רופאי שיניים - השוואות מחירים בין רופאי שיניים

קבלו 3 הצעות מחיר משלוש מרפאות שיניים באזורכם

מה זה יישור שיניים בפלטות שקופות?

יישור שיניים בשיטה הייחודית, מתבצעת באמצעות סדרת קשתיות פלסטיק שקופות – בלתי נראות, המותאמות באופן אישי לכל מטופל ומזיזות את השיניים בהדרגה באמצעות אטצ'מנטים (מחברים) מיוחדים, עד שהן מגיעות למצבן האופטימלי.
פלטות שקופות מבוססות על טכנולוגיית לייזר תלת מימדית ממוחשבת, מהמומלצות בעולם. שיטה זו אינה פולשנית ובמהלך הטיפול, תוכלו לדבר, לצחוק בחופשיות ולחייך חיוך רחב, מבלי שניתן לראות כי אתם בעיצומו של הליך יישור שיניים. כל זאת במחיר דומה למחיר של יישור שיניים באמצעות גשר רגיל.

הצטרפו גם אתם ללקוחותינו המרוצים בארץ, ביניהם: בני נוער ומבוגרים, אשר מצאו את שיטת הטיפול כמתאימה ביותר ליישור שיניים.

ניתן גם להתקשר

23423

בהתאם לנתונים המתקבלים מהמערכת הממוחשבת ועל פי מטבעי השיניים שלך, מיוצרות בהתאמה אישית, סדרה של קשתיות שקופות וניידות המגיעות בתצורה של פלטה שקופה, המורכבות על השיניים ומוחלפות מידי שבועיים עד שלושה שבועות. הקשתיות מזיזות את השיניים בהדרגה בהתאם לתוכנית הטיפול ולתכנון שנעשה בהדמיה עד שבסוף הטיפול, השיניים מתיישרות עם חיוך מושלם שתמיד חלמתם עליו.

קבלו 3 הצעות מחיר משלוש מרפאות שיניים באזורכם

אנחנו עושים בשבילך את החיים קלים, אתם משאירים פרטים ואנחנו שולחים את הפניה שלכם ל3 מרפאות שיניים שונות בכדי שאתם תקבלו את השירות הטוב ביותר וגם את המחיר הטוב ביותר

תוכנת orthorx-logo

התוכנה הבלעדית של חברתנו, מציגה את תכנית הטיפול שלך על גבי המחשב ומאפשרת לך לראות באופן וירטואלי ובתלת מימד את כל מהלך תזוזת השיניים, שלב אחר שלב באופן הדרגתי, כדי שתדע תמיד כיצד יראו שינייך בסיום הטיפול וכל זאת עוד לפני שהתחלת את הטיפול. היום הכל יותר פשוט בעזרת האפליקציה הבלעדית שלנו המבוססת על תוכנת OrthoRx, האפליקציה זמינה להורדה בחינם ישירות למכשיר הסלולרי או הטאבלט שלכם, דרשו מהרופא שלכם שם משתמש וסיסמה כדי שתוכלו לראות את ההדמיה האינדיבידואלית המדמה את כל מהלך הטיפול וכך תעקבו מקרוב אחר התקדמות הטיפול בשקיפות מלאה עד להשגת התוצאה שהובטחה לכם בהדמיה, איירוק ותתחיל לחייך.

משך זמן הטיפול בשיטת פלטות שקופות

נקבעת על ידי הרופא שהשלים הכשרה והסמכה בשיטת פלטות שקופות או בעל הכשרה קודמת ובהתאם לצרכים הספציפיים של כל מטופל. משך הטיפול מתוזמן וידוע מראש ללא הפתעות ועם הצלחה מובטחת תוך 6 – 10 חודשים בדרך כלל.

 

  1. המבצע בתוקף עד ערב פסח תשפג
  2. תקף ליישור שיניים באמצעות עד 24 קשתיות לשתי לסתות.
  3. מחיר יישור שיניים בשיטה זו הלסת אחת – 7,000 ₪
דילוג לתוכן